Modele ftesash

B JAP me Qera 1 dyqan (ambjent bisnesi 60 m2) Kati 1 te pershtatshem par CDO lloj Biznesi cmimi i arsyeshem. dyqani eshte afer Tregut te Madh mbrapa postes ne qender, Vlore. 22,000 Lek ne muaj i diskumarhem. Rruga à Kristo negovani ish gjyqi i vjetër Vlore, afer Tregut te Madh fruta perime. … B Jepet me Qera dyqan duplex per Biznes me siperfaqje totale 100m2 ne rrugen Hoxha tasim. Ambienti ndodhet Buze rruge me fenetres xhami e CLIA pershtatet per biznese te ndryshme si Zyra, estetik, Klinik ETJ. kushton 80,000 Lek/muaj. par CDO informacion ose vizite ne pas sujette MOS Hezbollah itoni te kontaktoni ne… B Dyqani ndodhet shume Prane qendres se tiranes, ne nje lokacion shume te preferuar per Biznes. eshte i pozicionuar mire dhe ka akses si nga Rruga e barrikadave, nga Rruga edibres dhe Gjithashtu nga Rruga Qemal städ.

Ambienti ka siperfaqe te la 48 m2 dhe eshte i organizuar ne nje hapesire te… B Shitet ose me Jepet Qera Super Biznes. siperfaqe totale 700 m2 ku perfshin 24 dhoma Hoteli nga te cilat 8 Jane te perfunduara me te gjitha orendite qe ndodhen ne Katin e pare. dhomat e Tjera ne Katin 2 dhe 3 Jane te paperfunduara me pllaka, Dyer, dritare dhe hidrosanitare. Ka nje Restorant te paisur… B ID de propriété: 4271212 qender, Rruga George w. Bush, Jepet me Qera ambjent bodrumi, Kati-1, hyrja nga Rruga Kryesore, Bosh, siperfaqe 70 m ², tualet, sistem aspirimi, Depo, pershtatshem per biznese te ndryshme si PlayStation, grafi, laborator DENTAR… Jepet me Qera 550 euro i diskumarhem. … B me Qera AMB 2 + 1 + 2 WC (92 m2) Tek Komuna e Paris i pershtatshem per Zyra ose Klinika-zone perfekte par Biznes | Ambienti eshte i madh dhe je shtruar me Parket | le kondicioner | ndricim natyral perfekt | dritare Dopio xham/izolim Akustik | me tualetet hidrosanitare te mirembajtura | instalimet te…

B Jepet me Qera ambjent per Zyra APO Biznes 56 m2 dhe me CMIM 40000 Leke ne muaj. ambjenti ndodhet ne Katin e pare te nje vile tre-kateshe dhe Prane rruges Kryesore. Mund te Jepet per Studio ligjore Duke QENE se eshte Fare Prane gjukates se rrethit Tirane… B Tek Drejtoria policise Jepet me qira Super ambjent. ambjenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 dhe ndodhet ne nje qender te mirefillt te orientuar vetem per Zyra Biznesi, Klinika dhe hapsira komerciale. i gjithe ambjenti ka nje arredim me Modern Parket, sistem qendror aspirimi dhe kondicionimi si DH… B Jepet nje Super Ambient 2 Katesh afer parc de la ville par Biznes me nje siperfaqje totale 2000m2 me 5m lartesi. Ambienti Brenda perfshin 2 tualete par CDO Kat si dhe ashensorin industriel. perrethohet nga oborri ne te gjithe siperfaqjen e ambientit. kushton vetem 4000 euro/muaj.

kontaktoni ne numrin 06957… B Jepet me Qera Ambient par Biznes 46m2 ne don Bosko, Buze rruge, ne Katin e Dyte, me fasade xhami. Ambienti eshte i pershtatshem per Zyra, klinike, qender kercimi, qender estetike ETJ. qeraja vetem 200EURO/muaj. Kontakto ne numrin 0695784063…. B ID de propriété: 4271213 Rruga e Durresit, Prane mozaikut te tiranes, Jepet me Qera bar-Kafe-FastFood, siperfaqe 65 m ², verande 55 m ², Kati 0, i restauruar dhe arreduar ne menyre moderne, gati perte punuar, aspirim kondicionim, tualet, verande NEN hijen e pemeve, ndodhet ne nje zone shume te qe… B Jepet me Qera shtepi Private 2 + 1 Tek astiri Prane hôtel Roland me nje siperfaqje totale 100m2.

Comments are closed.

Top